AKTUALNOŚCI

Wtorek, 7 Grudzień 2021

O Firmie

Biuro Rachunkowe "ELANO" jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Świadczymy usługi takie jak kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa, kadrowo-płacowa oraz BHP dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Naszym celem jest sukces Klienta, któremu zapewniamy rzetelny i profesjinalny outsorcing usług księgowych.

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Żadna odległość nie stanowi dla nas problemu, dokumenty dostarczane są do nas drogą elektroniczną, kurierską i pocztową. Możliwy jest również osobisty odbiór dokumentów z siedziby Państwa firmy .

Wielotetnia praktyka księgowa poparta dyplomem Akademii Ekonomicznej oraz posiadaną licencją Ministerstwa Finansów na
prowadzenie ksiąg rachunkowych, daje Państwu pewność, iż powierzacie księgowość swojej firmy w dobre ręce.
My bierzemy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS oraz inne powierzone nam prace.

 

Nasza działalność jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.
(Polisa w PZU S.A seria AG nr 1973133) Ubezpieczenie to zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług.                                                                                        

 

Reprezentujemy Państwa przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Mamy możliwość elektronicznego wysyłania deklaracji do US i ZUS.

Prace księgowe prowadzimy wykorzystując najnowocześniejsze licencjonowane programy komputerowe – większość
naszych firm jest obsługiwana w programie InsERT.

Szanując Wasz czas odbieramy osobiście dokumenty dwa razy w miesiącu.

Nasze atuty!

Atutami naszego biura jest najwyższa jakość świadczonych przez nas usług, rzetelność, kompleksowość oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Staramy się, by rachunkowość oraz sprawy kadrowo-płacowe nie stanowiły więcej problemów dla naszych klientów.

Dodatkowym atutem jest  bardzo atrakcyjna cena, oraz możliwość importu danych z programów InsERT.

Zapraszamy!